Ubiquiti SFP Moduller

Model Stok Kodu; 

Ubiquiti Networks, fiber bağlantı uygulamalarınıza uyacak çeşitli U® Fiber modülleri sunar.

Ubnt SFP Moduller 100 metrelik Ethernet kablolama sınırını aşan kullanışlı çok modlu bağlantılar için, 300 m’ye kadar mesafeler ve 10 Gbps’ye kadar hızlar için UF-MM-10G’yi kullanın veya mesafeler için UF-MM-1G’yi kullanın 550 m’ye kadar ve 1 Gbps’ye kadar hıza sahiptir.

Bu ürünün bir üst versiyonu UFiber RJ45-1G modelidir.

Hemen Bir “Ubiquiti SFP Moduller” Sahibi Olun

Ubiquiti ürünlerini satın alırsanız, ideal yapınızı tamamlamak için birkaç eklentiye ihtiyacınız olacaktır. Öne çıkan ürünler arasında J-Pole Ayarlanabilir Montaj Parçaları, RocketDish için Radome Kapakları, ToughCable CAT5 Konnektörleri, dalgalanma koruyucuları ve daha fazlası bulunur.

ubnt-unifi-controller-1

UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır.

  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması

Unifi Controller Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.

UF-AA-1G UF-SM-1 G-S
Desteklenen Ortam Çok Modlu Fiber Tek Modlu Fiber
Bağlayıcı Tipi (2) LC (1) LC
BiDi
TX Dalga Boyu 850 nm Mavi: 1310 nm
Sarı: 1550nm
RX Dalga Boyu 850 nm Mavi: 1550 nm
Sarı: 1310nm
Veri hızı 1,25 Gb / sn 1,25 Gb / sn
Kablo Mesafesi 550 metre 3 km
Paket Seçenekleri 2’li, 20’li 1 Çift, 10 Çift