Kurumsal WiFi Çözümleri

Kurumsal WiFi Çözümleri planlaması çok dikkatli analiz ve keşif gerektirmektedir. WiFi protokollerinin yapısı gereği access pointler hub gibi çalışmaktadır ve aynı anda sadece bir client cihazla haberleşebilmektedir, bu sürede diğer client cihazlar mevcut haberleşmenin bitmesini beklemektedir. Bu sebeple planlama yapılırken sinyal gücünün yanı sıra bağlanacak cihaz sayısı ve trafik tipini analiz etmek çok kritiktir.

Access Point Nedir?

Kurumsal WiFi Çözümleri ile Günümüzde İnternet erişim gereksinimi duyan cihaz (Internet Of Things – IOT) sayısındaki hızlı artış beraberinde erişim teknolojilerine (access point) olan ihtiyacı da arttırmıştır. Özellikle yeni cihazların çoğunda kablosuz ağın ana erişim yöntemi olarak kullanılması Kurumsal Kablosuz Çözümleri Teknolojilerine olan yatırımın artmasını, dolayısı ile kablosuz ağ teknolojilerinin hızla gelişmesini sağlamıştır.

Kurumsal Access Point Kullanım Alanları ?

Kurumsal WiFi Çözümleri şirkette, okullarda ve kurumsal her yerde çözüm üretebilir. Özellikle yeni cihazların çoğunda neredeyse hepsinde kablosuz ağ erişimi vardır. Bu bizim daha çok turizmde işimize yarayabilir. Kablosuz ağ artık evle iş arası değil, ülkeler arası gerçekleşebilen bir tür ağ sisteminin yanı sıra bir sürü kablosuz ağ  ürünleri mevcuttur.

Otel wifi çözümleri için kablosuz internet çözümleri Konuklarınızın beklentileri her geçen gün daha da artıyor. Güvenilir ve sorunsuz bir şekilde kablosuz internete bağlanmayı talep ediyorlar.

Ubnt UniFi AP Outdoor

Ubnt UniFi AP

Ubnt UniFi AP

Ubnt UniFi Nano Switch

Ubnt UniFi Fiber Modules Cable
Ubnt UniFi Fiber PoE Gen 2
Ubnt UniFi Ethernet Surge Protector
Ubnt UniFi Instant 802.3af Adapters
Ubnt UniFi VoIP Phone

Ubnt UniFi VoIP Phone

Ubnt UniFi Switch 8-150W
switch
Ubnt UniFi Switch 8-60W
Ubnt UniFi Switch 8

Ubnt UniFi Switch 8

Ubnt UniFi Switch PoE 24/48