Ubiquiti UFiber RJ45-1G

Model Stok Kodu; ST-o1

Bakır Ethernet kablolarını SFP bağlantı noktalarına bağlamak için, 10 Gbps’ye kadar hızlar ve 30 m’ye kadar mesafeler için bir SFP + bağlantı noktasında Ubiquiti UFiber RJ45-1G‘yi veya bir SFP bağlantı noktasında UFiber RJ45-1G‘yi 1 Gbps’ye kadar ve 100 m’ye kadar mesafeler.

1 ila 3 metrelik kısa mesafeler için, 10 Gbps’ye kadar hızlar için SFP + bağlantı noktaları arasına UDC-1, UDC-2 veya UDC-3 doğrudan bağlanan pasif bakır içerir.

Bu ürünün bir üst versiyonu UFiber RJ45-10G modelidir.

Hemen Bir “Ubnt UFiber RJ45-1G” Sahibi Olun

Ubnt ürünleri genellikle Oteller, Cafeler, Restoranlar, İşletmeler, Kampüs, Fabrikalar ve Hotel gibi alanlarda kullanılıyor Gelişen AC teknolojisi cihazlar artık gelişmiş bir  wifi sistemine ihtiyaç duyuyor. Ubntunifi.com olarak Ubnt Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. Projelerinizde doğru ürün tercihi yapabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ubiquiti ürünlerini satın alırsanız, ideal yapınızı tamamlamak için birkaç eklentiye ihtiyacınız olacaktır. Öne çıkan ürünler arasında J-Pole Ayarlanabilir Montaj Parçaları, RocketDish için Radome Kapakları, ToughCable CAT5 Konnektörleri, dalgalanma koruyucuları ve daha fazlası bulunur.

ubnt-unifi-controller-1

UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır.

  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması

Unifi Controller Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.

UF-RJ45-1G
Desteklenen Ortam Bakır
Bağlayıcı Tipi RJ45
Veri hızı 10/100/1000 Mbps
Kablo Mesafesi 100 metre
Çalışma sıcaklığı 0 ila 70 ° C
(32 ila 158 ° F)