• Otel İnternet Sistemi

Otel İnternet Sisteminizi Kontrol Ediniz

Konuk önceliğini iş avantajına dönüştürün.

Otel İnternet Sistemleri geniş bir yelpazedeki konaklama Wi-Fi çözümlerimiz, konuklarınızla bağlantı kurmanız, ilave ve kişiselleştirilmiş hizmetler ile deneyimlerini geliştirmek ve geri gelmelerini sağlamak için size yetki verir.

Otel İnternet Sistemi

İşletmeniz için doğru çözümü seçin.

Butik, resort, pansiyon ya da iş amaçlı oteller. Konuklar nerede kalırlarsa kalsınlar, mükemmel deneyimler beklemektedir. Otel Wi-Fi çözümlerimizin kapsamlı aralığını onlara sunun.

Otel İnternet Sistemi

Küçük

Küçük otellerde ve & pansiyonlarda, kompakt, özellik bakımından zengin bir çözüm genellikle en iyi şekilde uyumluluk sağlar, özellikle de sınırlı alanınız olduğunda ve nispeten basit bir ağ alt yapısına sahip olduğunuzda.

Orta

IP tabanlı video akışının gerçek zamanlı iletimini sağlamak için, sesli iletişim ve IPTV, sesli kimlikler ve dijital işaret gibi diğer çoklu ortam uygulamaları zorlu, ancak orta ölçekli otellerde gereklidir.

Büyük

Sosyal tesisleri veya otelleri ziyaret eden konuklar yüksek kalitede hizmet ve kendilerini evlerinde hissettirecek konaklama beklerler. Her zaman, her yerde kablosuz ağ hizmetleri müşterinin tatminini ve bağlılığını taçlandıran önemli bir bölümdür.