Ubiquiti airMAX RocketDish 5G Lightweight

Model Stok Kodu; ST 01-KD0081

Yüksek performanslı bir Noktadan Noktaya (PtP) köprü veya ağ ana taşıyıcısının (ayrı satılır) uç noktasını oluşturmak için bir Ubiquiti RocketDish 5G Lightweight bir Rocket® baz istasyonu ile eşleştirin. RocketDish aşağıdaki frekans modellerinde mevcuttur:

  • 2,4 GHz
  • 3 GHz
  • 5 GHz

5 GHz frekans bandının dünya çapında kullanımı ücretsizdir, bol spektrum sunar ve uzun mesafeli bağlantılar için iyi çalışır. RocketDish 5G Lightweight bununla birlikte, 5 GHz sinyalleri, engellerden geçmek için düşük frekanslı sinyallerden daha fazla zorluk çeker.

Ubnt airmax ürünleri yüksek hızlarda görüntü, data ve veri aktarımını uzun menzillere kesintisiz ve hızlı bir şekilde sağlar. Ubnt airmax ürünlerini Otel wifi çözümleri nde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu ürünün bir alt versiyonu RocketDish 2.4Ghz  24Dbi Anten Modelidir. bi üst versiyonu ise RocketDish 5AC 34 Dbi Anten modelidir.

Hemen Bir “Ubiquiti airMAX RocketDish 5G Lightweight” Sahibi Olun

Ubnt ürünleri genellikle Oteller, Cafeler, Restoranlar, İşletmeler, Kampü, Fabrikalar ve Hotel gibi alanlarda kullanılıyor Gelişen Airmax AC teknolojisi cihazlar artık gelişmiş bir  wifi sistemine ihtiyaç duyuyor. Ubntunifi.com olarak Ubnt Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. Projelerinizde doğru ürün tercihi yapabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

airMAX Teknolojisi Dahil

Ubiquiti’nin Zaman Bölümü Çoklu Erişim (TDMA) airMAX protokolü, her istemcinin akıllı AP denetleyicisi tarafından zamanlanan önceden belirlenmiş zaman aralıklarını kullanarak veri göndermesine ve almasına olanak tanır. Bu zaman dilimi yöntemi gizli düğüm çarpışmalarını ortadan kaldırır ve normal çalışma süresini en üst düzeye çıkarır. Sınıfındaki diğer tüm dış mekan sistemlerine kıyasla gecikme, verim ve ölçeklenebilirlikte önemli performans iyileştirmeleri sağlar. Akıllı QoS ile kesintisiz akış için ses / videoya öncelik verilir ve yüksek hızlı, taşıyıcı sınıfı bağlantılar yapabilir.

ubnt-unifi-controller-1

UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır.

  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması

Unifi Controller Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.

RD-5G30-LW Teknik Özellikleri
boyutlar 650 x 650 x 386 mm (25,6 x 25,6 x 15,2 inç)
Ağırlık 7,4 kg (16,31 lb)
Frekans aralığı 5,1 – 5,9 GHz
Kazanç 30 dBi
HPOL Işın Genişliği 5,8 ° (3 dB)
VPOL Işın Genişliği 5,8 ° (3 dB)
F / B Oranı 30 dB
Maks. VSWE 1.6:1
Rüzgar Yükü 790 N @ 200 km / s (125 mil / saat’de 178 lbf)
Rüzgar Dayanımı 200 km / s (125 mph)
Polarizasyon Çift Doğrusal
Çapraz Pol İzolasyonu 35 dB Min.
ETSI Özellikleri EN 302326 DN2
Montaj Evrensel Kutup Montajı, Roket Braketi ve Hava Koşullarına Dayanıklı RF Konnektörleri Dahil