Ubiquiti airMAX RocketDish 2.4 GHz airMAX 24 dBi Anten

Model Stok Kodu; ST 01-KD0209

Yüksek performanslı, Noktadan Noktaya (PtP) bir köprü veya ağ ana taşıyıcısının (Roket ayrı olarak satılır) uç noktasını oluşturmak için bir Ubiquiti RocketDish 2.4 GHz airMAX 24 dBi Anten antenini bir Rocket® baz istasyonuyla eşleştirin.

Ubiquiti RocketDish 2.4 GHz airMAX 24 dBi Anten 2×2, çift kutuplu performans sağlar. Sağda, bir ISP ağından bir mahalle kulesine bant genişliği sağlamak için  RocketDish 2.4 GHz airMAX 24 dBi Anten’in bir backhaul bağlantısında nasıl dağıtılabileceğinin bir örneği var. Oradan, Rocket özellikli bir airMAX® Sektörü, ISS’nin müşterilerine bant genişliği sağlar.

Ubnt airmax ürünleri yüksek hızlarda görüntü, data ve veri aktarımını uzun menzillere kesintisiz ve hızlı bir şekilde sağlar. Ubnt airmax ürünlerini Otel wifi çözümleri nde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu ürünün bir üst versiyonu RocketDish 5Ghz  30Dbi Anten Modelidir.

Hemen Bir “Ubiquiti RocketDish 2.4 GHz airMAX 24 dBi Anten” Sahibi Olun

Ubnt ürünleri genellikle Oteller, Cafeler, Restoranlar, İşletmeler, Kampü, Fabrikalar ve Hotel gibi alanlarda kullanılıyor Gelişen Airmax AC teknolojisi cihazlar artık gelişmiş bir  wifi sistemine ihtiyaç duyuyor. Ubntunifi.com olarak Ubnt Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. Projelerinizde doğru ürün tercihi yapabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

airMAX Teknolojisi Dahil

Ubiquiti’nin Zaman Bölümü Çoklu Erişim (TDMA) airMAX protokolü, her istemcinin akıllı AP denetleyicisi tarafından zamanlanan önceden belirlenmiş zaman aralıklarını kullanarak veri göndermesine ve almasına olanak tanır. Bu zaman dilimi yöntemi gizli düğüm çarpışmalarını ortadan kaldırır ve normal çalışma süresini en üst düzeye çıkarır. Sınıfındaki diğer tüm dış mekan sistemlerine kıyasla gecikme, verim ve ölçeklenebilirlikte önemli performans iyileştirmeleri sağlar. Akıllı QoS ile kesintisiz akış için ses / videoya öncelik verilir ve yüksek hızlı, taşıyıcı sınıfı bağlantılar yapabilir.

ubnt-unifi-controller-1

UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır.

  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması

Unifi Controller Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.

RD-2G24 Teknik Özellikler
boyutlar 650 x 650 x 295 mm (25,6 x 25,6 x 11,61 inç)
Ağırlık 9,8 kg (21,61 lb)
Frekans aralığı 2,3 – 2,7 GHz
Kazanç 24 dBi
HPOL Işın Genişliği 6,6 ° (3 dB)
VPOL Işın Genişliği 6,8 ° (3 dB)
F / B Oranı 28 dB
Maks. VSWE 1.6:1
Rüzgar Yükü 787 N @ 200 km / s (125 mil / saat’de 177 lbf)
Rüzgar Dayanımı 200 km / s (125 mph)
Polarizasyon Çift Doğrusal
Çapraz Pol İzolasyonu 35 dB Min.
ETSI Özellikleri EN 302326 DN2
Montaj Evrensel Kutup Montajı, Roket Braketi ve Hava Koşullarına Dayanıklı RF Konnektörleri Dahil