Ubiquiti XtremeRange 5 GHz Adaptör

Model Stok Kodu; STKD0002439 XR5 

Ubiquiti’nin XtremeRange serisi radyo modülleri, müşteri etkileşimi, saha performansı değerlendirmeleri ve laboratuvar araştırmalarından elde edilen bilgi ve deneyimlerden yararlanır ve orijinal ve son derece başarılı SuperRange yüksek performanslı 802.11 radyo kartları serisini geliştirir. XtremeRange5, ödün vermeden en yüksek düzeyde performans ve güvenilirlik gerektiren ağ, köprüleme ve altyapı uygulamaları için özel olarak tasarlanmış ilk gerçek taşıyıcı sınıfı 802.11a tabanlı 5 GHz radyo modülünü temsil eder.

Hemen Bir “Ubiquiti XtremeRange 5 GHz Adaptör” Sahibi Olun

Ubnt ürünleri genellikle Oteller, Cafeler, Restoranlar, İşletmeler, Kampüs, Fabrikalar ve Hotel gibi alanlarda kullanılıyor Gelişen AC teknolojisi cihazlar artık gelişmiş bir  wifi sistemine ihtiyaç duyuyor. Ubntunifi.com olarak Ubnt Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. Projelerinizde doğru ürün tercihi yapabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ubiquiti ürünlerini satın alırsanız, ideal yapınızı tamamlamak için birkaç eklentiye ihtiyacınız olacaktır. Öne çıkan ürünler arasında J-Pole Ayarlanabilir Montaj Parçaları, RocketDish için Radome Kapakları, ToughCable CAT5 Konnektörleri, dalgalanma koruyucuları ve daha fazlası bulunur.

ubnt-unifi-controller-1

UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır.

  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması

Unifi Controller Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.