Ubiquiti UniFi OM3 Duplex LC cable, SR (1m)

Model Stok Kodu; UOC-1

Esnek ve hafif fiber yama kablosu.

Esnek ve hafif fiber patch kablolarımızı kullanarak fiber ağınızı ölçeklendirin. 10G çok modlu fiber bağlantı kabloları, EdgeRouter, EdgeSwitch ve UniFi Switch gibi yönlendirme ve anahtarlama ürünlerimizi kullanan iç mekan telekomünikasyon ve veri ağları için idealdir. 0,5, 1, 2, 3 ve 5 metre uzunluklarda mevcuttur.

Özellikleri:

    • LC’den LC’ye konektör
    • Fiber modu: 50 / 125 μm
    • Fiber tipi: Dubleks

Hemen Bir “Ubiquiti UniFi OM3 Duplex LC cable, SR (1m)” Sahibi Olun

Ubiquiti ürünlerini satın alırsanız, ideal yapınızı tamamlamak için birkaç eklentiye ihtiyacınız olacaktır. Öne çıkan ürünler arasında J-Pole Ayarlanabilir Montaj Parçaları, RocketDish için Radome Kapakları, ToughCable CAT5 Konnektörleri, dalgalanma koruyucuları ve daha fazlası bulunur.

ubnt-unifi-controller-1

UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır.

  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması

Unifi Controller Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.

UFiber ODN Kabloları
Bağlayıcı LC-LC
Fiber Modu 50 / 125 mikron
Elyaf Tipi dubleks
Kablo Ceketi PVC
Kablo Standardı OM3
Ekleme Kaybı ≤ 0,3 dB
Lehçe UPC’den UPC’ye dönüştürücü
Ceket Dış Çapı 2,0 mm
dalga boyu 850 / 1310 deniz mili
Ceket Rengi su
tekrarlanabilirlik ≤ 0,1 dB
dayanıklılık ≤ 0,2 dB (1000 Kez Çiftleşme)
Geri dönüş kaybı ≤ 50 dB
Çalışma sıcaklığı -40 ila 75°C
(-40 ila 167°F