Ubiquiti Ufiber RJ45-25G SFP Modüller (100m)

Model Stok Kodu; UACC-OM-SFP28-SR

Kısa menzilli, SFP28 uyumlu optik alıcı-verici modülü.

25 Gb/sn Çok Modlu Optik Modül, bir fiber bağlantı üzerinden 25 Gb/sn verimi sürdürebilen bir optik alıcı-vericidir. Modülü uyumlu bir fiber hatta bağladıktan sonra, gerçek 25 Gb/sn hızı deneyimlemek için herhangi bir SFP28 bağlantı noktasına takmanız yeterlidir.

Özellikleri:

  • 25 Gb/sn aktarım hızı
  • SFP28 uyumlu
  • 100 m’ye kadar uzanan kablo dağıtımları için tasarlanmıştır (Fiber kablo dahil değildir)

Hemen Bir “Ubiquiti Ufiber RJ45-25G SFP Modüller (100m)” Sahibi Olun

Ubiquiti ürünlerini satın alırsanız, ideal yapınızı tamamlamak için birkaç eklentiye ihtiyacınız olacaktır. Öne çıkan ürünler arasında J-Pole Ayarlanabilir Montaj Parçaları, RocketDish için Radome Kapakları, ToughCable CAT5 Konnektörleri, dalgalanma koruyucuları ve daha fazlası bulunur.

ubnt-unifi-controller-1

UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır.

  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması

Unifi Controller Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.

UACC-OM-SFP28-SR
Desteklenen Medya Çok Modlu Fiber
Bağlayıcı Tipi (2) LC
TX Dalga Boyu Siyah Mandal: 850 nm
RX Dalgaboyu Siyah Mandal: 850 nm
Veri hızı 25 Gb/sn
Maks. Güç tüketimi 0,8 W
Kablo Mesafesi 100 m
Çalışma sıcaklığı 0 ila 70°C (32 ila 158°F)
UYARI SINIF 1 LAZER ÜRÜNÜ, IEC/EN 60825-1:2014 – Dönüştürücülere güç verilirken fiber optik kablonun veya SFP modülünün uçlarına bakmayın.