Ubiquiti Ufiber RJ45-10G SFP Modüller (30m)

Model Stok Kodu; UACC-AOC-SFP10-30M

10 Gb/sn maksimum üretim hızına sahip uzun menzilli SFP+ doğrudan bağlantı kablosu.

Uzun Menzilli Doğrudan Bağlantı Kablosu, 10 Gb/sn, 10 Gb/sn çıkış hızını sürdürebilen (2) SFP+ optik alıcı-vericilerle donatılmış ultra ince, hafif, çok modlu bir fiber kablodur. Bu kablo, UniFi OS Konsolları, anahtarlar ve diğer raflı ağ ekipmanı arasında uzun mesafeli bağlantılar oluşturmak için mükemmeldir.

Özellikler:

  • Desteklenen veri hızları: 10/1 Gbps
  • Çok modlu fiber kablo
  • (2) SFP+ optik alıcı-vericiler
  • Ultra ince ve hafif

Hemen Bir “Ubiquiti Ufiber RJ45-10G SFP Modüller (30m)” Sahibi Olun

Ubiquiti ürünlerini satın alırsanız, ideal yapınızı tamamlamak için birkaç eklentiye ihtiyacınız olacaktır. Öne çıkan ürünler arasında J-Pole Ayarlanabilir Montaj Parçaları, RocketDish için Radome Kapakları, ToughCable CAT5 Konnektörleri, dalgalanma koruyucuları ve daha fazlası bulunur.

ubnt-unifi-controller-1

UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır.

  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması

Unifi Controller Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.

UACC-AOC-SFP10
Bağlayıcı tipi SFP+’dan SFP+’ya
Kablo uzunluğu 5 / 10 / 20 / 30 m (16,4 / 32,8 / 65,6 / 98,4 ft)
Kablo kılıfı PVC
Ceket Dış Çapı 3,0 mm
dalga boyu 850 nm
Desteklenen veri hızları 10 / 1 Gb/sn
Ceket rengi su
Çalışma sıcaklığı 0 ila 70°C (32 ila 158°F)