Ubiquiti UFiber PatchCord Cable APC/APC

Model Stok Kodu; STKD0002420 UF-SM-PATCH-APC-APC 

UF-SM-PATCH-APC-APC, GPON ağınızı oluşturmanıza yardımcı olmak için kablonun bir ucunda bir SC/APC konektörüne ve diğer ucunda bir SC/APC konektörüne sahiptir.

Özellikleri:

    • SC/APC’den SC/APC’ye
    • SM G.657A1 lifi
    • Basit
    • 2.0mm ceket PVC
    • 1.5m uzunluk

Hemen Bir “Ubiquiti UFiber PatchCord Cable APC/APC” Sahibi Olun

Ubnt ürünleri genellikle Oteller, Cafeler, Restoranlar, İşletmeler, Kampüs, Fabrikalar ve Hotel gibi alanlarda kullanılıyor Gelişen AC teknolojisi cihazlar artık gelişmiş bir  wifi sistemine ihtiyaç duyuyor. Ubntunifi.com olarak Ubnt Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. Projelerinizde doğru ürün tercihi yapabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ubiquiti ürünlerini satın alırsanız, ideal yapınızı tamamlamak için birkaç eklentiye ihtiyacınız olacaktır. Öne çıkan ürünler arasında J-Pole Ayarlanabilir Montaj Parçaları, RocketDish için Radome Kapakları, ToughCable CAT5 Konnektörleri, dalgalanma koruyucuları ve daha fazlası bulunur.

ubnt-unifi-controller-1

UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır.

  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması

Unifi Controller Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.