Ubiquiti Instant 802.3af Outdoor Gigabit PoE Dönüştürücü

Model Stok Kodu; 

Ubiquiti Instant 802.3af Outdoor Gigabit PoE Dönüştürücü, neredeyse tüm Ubiquiti PoE (Ethernet üzerinden Güç) aygıtını tam uyumlu 48V, 802.3af uyumlu bir ürüne dönüştürür.

Ubnt Instant 802.3af Bağdaştırıcı, uzaktan güç kontrol uygulamaları için çeşitli 802.3af anahtarlarla sorunsuz bir şekilde çalışır. Ağınızı yönetip izledikçe, 802.3af anahtarınızı kullanarak uzak cihazlarınızı rahatlıkla açabilir veya kapatabilirsiniz.

Bu ürünün bir iç ortam versiyonu Instant 802.3af Indoor Adaptör modelidir.

Hemen Bir “Ubiquiti nstant 802.3af Outdoor Gigabit PoE Dönüştürücü” Sahibi Olun

Ubnt ürünleri genellikle Oteller, Cafeler, Restoranlar, İşletmeler, Kampü, Fabrikalar ve Hotel gibi alanlarda kullanılıyor Gelişen AC teknolojisi cihazlar artık gelişmiş bir  wifi sistemine ihtiyaç duyuyor. Ubntunifi.com olarak Ubnt Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. Projelerinizde doğru ürün tercihi yapabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ubiquiti ürünlerini satın alırsanız, ideal yapınızı tamamlamak için birkaç eklentiye ihtiyacınız olacaktır. Öne çıkan ürünler arasında J-Pole Ayarlanabilir Montaj Parçaları, RocketDish için Radome Kapakları, ToughCable CAT5 Konnektörleri, dalgalanma koruyucuları ve daha fazlası bulunur.

ubnt-unifi-controller-1

UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır.

  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması

Unifi Controller Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.

INS-3AF-OG
Boyutlar (mm) 315 x 25,8 x 24,8
Ağırlık 300 gram
Çalışma sıcaklığı -30 ila 70 ° C
Çıkış Ethernet Kablosu Korumalı CAT5, Uzunluk: 10 cm