Ubiquiti GPON C+ Optical Transceiver

Model Stok Kodu; STKD0002424 UF-GP-C+

UFiber™ OLT’nin GPON SFP bağlantı noktaları, UF-GP-C+ SFP modülüyle kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Hemen Bir “Ubiquiti GPON C+ Optical Transceiver” Sahibi Olun

Ubnt ürünleri genellikle Oteller, Cafeler, Restoranlar, İşletmeler, Kampüs, Fabrikalar ve Hotel gibi alanlarda kullanılıyor Gelişen AC teknolojisi cihazlar artık gelişmiş bir  wifi sistemine ihtiyaç duyuyor. Ubntunifi.com olarak Ubnt Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. Projelerinizde doğru ürün tercihi yapabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ubiquiti ürünlerini satın alırsanız, ideal yapınızı tamamlamak için birkaç eklentiye ihtiyacınız olacaktır. Öne çıkan ürünler arasında J-Pole Ayarlanabilir Montaj Parçaları, RocketDish için Radome Kapakları, ToughCable CAT5 Konnektörleri, dalgalanma koruyucuları ve daha fazlası bulunur.

ubnt-unifi-controller-1

UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır.

  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması

Unifi Controller Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.

UF-GP-C+
desteklenen medya Tek modlu fiber
Bağlayıcı tipi (1) SC/UPC
TX dalga boyu 1490 nm
RX dalga boyu 1310 deniz mili
Teksas güç aralığı 3 ila 7 dBm
RX güç aralığı -30 ila -12 dBm
Aşağı akış veri hızı 2,5 Gb/sn
Yukarı akış veri hızı 1,25 Gb/sn
Kablo mesafesi 20 km
Paket seçenekleri 20’li paket