Ubiquiti airMAX RocketDish AC 31dBi 5 GHz Anten

Model Stok Kodu; ST 01-KD0082

Ubiquiti airMAX RocketDish AC 31dBi 5 GHz Anten 2×2 PtP Köprü RocketDish ™ ac Antenler, Noktadan Noktaya (PtP) köprüleme ve taşıyıcılar için Rocket ™ 5ac telsizlerini tamamlayacak ölçeklenebilirlik, gürültü izolasyonu ve ışın performansında önemli ilerlemeler sağlar. Ubiquiti airMAX RocketDish AC  Anten, RocketM5 ile uyumludur; ancak en iyi performans için Rocket5ac gerekir.

Ubnt airmax ürünleri yüksek hızlarda görüntü, data ve veri aktarımını uzun menzillere kesintisiz ve hızlı bir şekilde sağlar. Ubnt airmax ürünlerini Otel wifi çözümleri nde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu ürünün bir alt versiyonu RocketDish 5Ghz  30Dbi Anten Modelidir. bi üst versiyonu ise RocketDish 5AC 34 Dbi Anten modelidir.

Hemen Bir “Ubiquiti airMAX RocketDish AC 31dBi 5 GHz Anten” Sahibi Olun

Ubnt ürünleri genellikle Oteller, Cafeler, Restoranlar, İşletmeler, Kampü, Fabrikalar ve Hotel gibi alanlarda kullanılıyor Gelişen Airmax AC teknolojisi cihazlar artık gelişmiş bir  wifi sistemine ihtiyaç duyuyor. Ubntunifi.com olarak Ubnt Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. Projelerinizde doğru ürün tercihi yapabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

airMAX Teknolojisi Dahil

Ubiquiti’nin Zaman Bölümü Çoklu Erişim (TDMA) airMAX protokolü, her istemcinin akıllı AP denetleyicisi tarafından zamanlanan önceden belirlenmiş zaman aralıklarını kullanarak veri göndermesine ve almasına olanak tanır. Bu zaman dilimi yöntemi gizli düğüm çarpışmalarını ortadan kaldırır ve normal çalışma süresini en üst düzeye çıkarır. Sınıfındaki diğer tüm dış mekan sistemlerine kıyasla gecikme, verim ve ölçeklenebilirlikte önemli performans iyileştirmeleri sağlar. Akıllı QoS ile kesintisiz akış için ses / videoya öncelik verilir ve yüksek hızlı, taşıyıcı sınıfı bağlantılar yapabilir.

ubnt-unifi-controller-1

UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır.

  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması

Unifi Controller Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.

RD-5G31-AC
boyutlar 748 x 748 x 349 mm (29,45 x 29,45 x 13,74 inç)
Ağırlık 7,6 kg (Montaj Dahil)
Frekans aralığı 5,1 – 5,8 GHz
Kazanç 31 dBi
Maks. VSWE 1.4:1
Rüzgar Yükü 1.028 N @ 200 km / s (125 mil / saat’de 231 lbf)
Rüzgar Dayanımı 200 km / s (125 mph)
Polarizasyon Çift Doğrusal
Çapraz Pol İzolasyonu 35 dB Min.
ETSI Özellikleri EN 302326 DN2
Montaj Evrensel Kutup Montajı, RocketM Braketi ve Hava Koşullarına Dayanıklı RF Konnektörleri Dahil