Ubiquiti airMAX 13 Dbi 120 BaseStation Sector Antenna

Model Stok Kodu; 

Ubiquiti Networks airMAX 13 Dbi 120 BaseStation Sector Anten Noktadan MultiPoint’e (PtMP) ağlarda sektör kapsamı için airMAX BaseStation Sector Anten ile bir Rocket ™ M BaseStation ile eşleştirin.

Ubnt airmax ürünleri yüksek hızlarda görüntü, data ve veri aktarımını uzun menzillere kesintisiz ve hızlı bir şekilde sağlar. Ubnt airmax ürünlerini Otel wifi çözümleri nde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu ürünün bir üst versiyonu Airmax 5Ghz 16 120 Sector Anten Modelidir. bir alt versiyonu Airmax 2.4 Ghz 16 90 Sector anten modelidir.

Hemen Bir “Ubiquiti airMAX 13 Dbi 120 BaseStation Sector Antenna” Sahibi Olun

Ubnt ürünleri genellikle Oteller, Cafeler, Restoranlar, İşletmeler, Kampü, Fabrikalar ve Hotel gibi alanlarda kullanılıyor Gelişen Airmax AC teknolojisi cihazlar artık gelişmiş bir  wifi sistemine ihtiyaç duyuyor. Ubntunifi.com olarak Ubnt Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. Projelerinizde doğru ürün tercihi yapabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

airMAX Teknolojisi Dahil

Ubiquiti’nin Zaman Bölümü Çoklu Erişim (TDMA) airMAX protokolü, her istemcinin akıllı AP denetleyicisi tarafından zamanlanan önceden belirlenmiş zaman aralıklarını kullanarak veri göndermesine ve almasına olanak tanır. Bu zaman dilimi yöntemi gizli düğüm çarpışmalarını ortadan kaldırır ve normal çalışma süresini en üst düzeye çıkarır. Sınıfındaki diğer tüm dış mekan sistemlerine kıyasla gecikme, verim ve ölçeklenebilirlikte önemli performans iyileştirmeleri sağlar. Akıllı QoS ile kesintisiz akış için ses / videoya öncelik verilir ve yüksek hızlı, taşıyıcı sınıfı bağlantılar yapabilir.

ubnt-unifi-controller-1

UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır.

  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması

Unifi Controller Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.

AM-9M13-120 Teknik Özellikler
Boyutlar (mm) 1290 x 290 x 134
Ağırlık 12.5 kilo
Frekans aralığı 902-928 MHz
Kazanç 13,2 – 13,8 dBi
HPOL Işın Genişliği 109 ° (6 dB)
VPOL Işın Genişliği 120 ° (6 dB)
Elektrik Işın Genişliği 15°
Maks. VSWE 1.5:1
Rüzgar Dayanımı 125 mil / saat
Rüzgar Yükü 95 lbf @ 100 mil / saat
Polarizasyon Çift Doğrusal
Çapraz Pol İzolasyonu 30 dB Min.
Montaj Evrensel Kutup Montajı, RocketM Braketi ve Hava Koşullarına Dayanıklı RF Atlama Telleri Dahil