Ubiquiti airMAX 10 dBi Omni Anten

Model Stok Kodu; ST 01-KD0021

Ubiquiti Networks airMAX 10 dBi Omni Anten, Roket radyolarla (Roket ayrı olarak satılır) sorunsuz bir şekilde entegre olmak üzere tasarlanmış, taşıyıcı sınıfı 2×2 çift kutuplu MIMO çok yönlü bir antendir. Sağda, airMAX 10 dBi Omni Anten‘nın Noktadan Çoklu Noktaya (PtMP) bir ağda nasıl dağıtılabileceğinin bir örneği var.

airMAX 10 dBi Omni Anten, Görüş Hattı (LoS) veya Görüş Alanı Olmayan (NLoS) uygulamalarında güçlü 360 ° kapsama alanı, 2×2 MIMO performansı sağlar.

Ubnt airmax ürünleri yüksek hızlarda görüntü, data ve veri aktarımını uzun menzillere kesintisiz ve hızlı bir şekilde sağlar. Ubnt airmax ürünlerini Otel wifi çözümleri nde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu ürünün bir alt versiyonu airMAX 2.4Ghz 13Dbi Omni Anten modelidir.

Hemen Bir “Ubiquiti airMAX 10 dBi Omni Anten” Sahibi Olun

Ubnt ürünleri genellikle Oteller, Cafeler, Restoranlar, İşletmeler, Kampü, Fabrikalar ve Hotel gibi alanlarda kullanılıyor Gelişen Airmax AC teknolojisi cihazlar artık gelişmiş bir  wifi sistemine ihtiyaç duyuyor. Ubntunifi.com olarak Ubnt Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. Projelerinizde doğru ürün tercihi yapabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

airMAX Teknolojisi Dahil

Ubiquiti’nin Zaman Bölümü Çoklu Erişim (TDMA) airMAX protokolü, her istemcinin akıllı AP denetleyicisi tarafından zamanlanan önceden belirlenmiş zaman aralıklarını kullanarak veri göndermesine ve almasına olanak tanır. Bu zaman dilimi yöntemi gizli düğüm çarpışmalarını ortadan kaldırır ve normal çalışma süresini en üst düzeye çıkarır. Sınıfındaki diğer tüm dış mekan sistemlerine kıyasla gecikme, verim ve ölçeklenebilirlikte önemli performans iyileştirmeleri sağlar. Akıllı QoS ile kesintisiz akış için ses / videoya öncelik verilir ve yüksek hızlı, taşıyıcı sınıfı bağlantılar yapabilir.

ubnt-unifi-controller-1

UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır.

  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması

Unifi Controller Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.

Boyutlar (mm) 582 X 90 X 65
Ağırlık 0,68 kg
Frekans aralığı 5,45 – 5,85 GHz
Kazanç 10 dBi
Yükseklik Işın Genişliği 12°
Maks. VSWE 1.6:1
Downtilt
Rüzgar Dayanımı 125 mil / saat
Rüzgar Yükü 100 l / s’de 10 lb
Polarizasyon Çift Doğrusal
Çapraz Pol İzolasyonu 25 dB dk.
ETSI Özellikleri EN 302326 DN2
Montaj Evrensel Kutup Montajı, RocketM Braketi ve Hava Koşullarına Dayanıklı RF Atlama Telleri Dahil