Ubiquiti AirFiber 3 GHz, 26 dBi S45 Antenna

Model Stok Kodu; AF-3G26-S45

Yüksek performanslı, Noktadan Noktaya (PtP) bir köprünün veya ağ ana taşıyıcısının (airFiber X radyo ayrı satılır) uç noktasını oluşturmak için bir airFiber® X antenini bir airFiber X radyoyla eşleştirin. airFiber X anteni, 2×2, çift kutuplu performans sunar. Sağda, bir airFiber X radyolu airFiber X anteninin, bir WISP ağından komşu bir kuleye bant genişliği sağlamak için bir ana taşıyıcı bağlantıda uç noktalar olarak nasıl konuşlandırılabileceğinin bir örneği görülmektedir. Oradan, Rocket® radyolu bir airMAX® Sector anteni, WISP’nin müşterilerine bant genişliği sağlar.

Hemen Bir “Ubiquiti AirFiber 3 GHz, 26 dBi S45 Antenna” Sahibi Olun

Ubnt ürünleri genellikle Oteller, Fabrikalar, İşletmeler, Kampüs, Hotel ve Maden Ocakları gibi alanlarda internetin olmadığı yada uydu sistemlerinin olmadığı alanlarda yüksek hızlarda 100+ km menzillerde kullanılmaktadır. Ubntunifi.com olarak Ubnt Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. Projelerinizde doğru ürün tercihi yapabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AirFiber Teknolojisi

AirFiber ürün ailesi ile UBNT kablosuz olarak 1.4 Gbit band genişliğinde data servis hizmeti vermenizi sağlamaktadır. airFiber ürün ailesi airFiber 5 ve airFiber 24 ekipmanlarından oluşmaktadır. airFiber 5 ile 100 km mesafelere airFiber 24 ile 13 km mesafelere ulaşılabilmektedir.

Ubiquity Networks rekor kıracak yepyeni bir ürünü pazara sunuyor. UBNT yeni pazara sunacağı Airfiber ürünü ile kablosuz iletişimde tüm rekorları gözüne kestirdi.

Kablosuz iletişimde fiber optik performansı yakalamayı hedefleyen UBNT Airfiber 60 Ghz’de çalışacak. 24 GHz de 2,4 GHz veya 5,8GHz gibi serbest bant ve kullanımı resmi gazetede yayınlanan tebliğ çerçevesinde serbest.

Noktadan noktaya kablosuz 1 Gbps’e varan hızlarda iletişime imkan sağlayan Airfiber için ön siparişlerimizi verdik ve ürünlerin yüklemesi için bekliyoruz.

UBNT yeni nesil yüksek performanslı ve uzak mesafelerle kablosuz iletişimi mümkün kılan AirFiber 5 Ghz ürününü pazara sundu.

ubnt-unifi-controller-1

UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır.

  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması

Unifi Controller Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.

AF-3G26-S45
Boyutlar* ø650x300mm
(ø 25,59 x 11,81″)
Ağırlık** 9,8 kg
(21,61 lb)
Frekans aralığı 3,3 – 3,8 GHz
Kazanç 26 dBi
+ 45° Işın Genişliği 7° (3 dB)
– 45° Işın Genişliği 7° (3 dB)
F/B Oranı 33 dB
Maks. VSWR’ye Karşı 1,4:1
Rüzgar Yüklemesi 787 N @ 200 km/s
(177 lbf @125 mph)
Rüzgar Dayanıklılığı 200 km/sa
(125 mil/sa)
polarizasyon Çift Doğrusal
Çapraz Pol İzolasyonu 35dB Min.
ETSI Spesifikasyonu EN 302 326 DN2
Montaj Üniversal Direk Montajı, airFiber X Radyo Braketi ve Hava Koşullarına Dayanıklı RF Konnektörleri Dahildir

* Boyutlar direğe montaj ve airFiber X radyoyu içermez (airFiber X radyo ayrı satılır)

** Ağırlık, direğe montajı içerir ve airFiber X radyoyu içermez (airFiber X radyo ayrı satılır)