Lausos Palace Hotel Access Point Kurulum Projesi

Lausos Palace Hotel kendi kulvarında başarılı bir oteldir. Fakat başarı bir puzzle gibidir. Sizi ayakta tutan gövdeler ve eklentiler vardır. Bunlardan bir tanesi de İnternettir.

Ubnt Türkiye ile Wifi-Wireless sorunlarınıza çözüm ortağı olmak için buradayız.

İnternet, günümüz de her bir cihaz da kullanılabilir durumda mevcut olup, kullanılmadığı veya ‘Wi-Fi şifreniz nedir?’ sorusunun karşılanmadığı yer yoktur. Kullanılan ürün özelliklerinin kullanıldığı yerinde uzunluğuna, genişliğine ve kalınlığa göre değişkenlik gösterebilir olmasını göz önünde bulundurmalısınız. Safir Teknoloji’de istediğiniz kalitedeki ürün ve ürünün konuşlandırılması konusunda çalışmalar yürüten bir prensibi taşıyoruz.

Sizin için önemli olan prestiji biz Safir Teknoloji olarak kabullenip, sizin çözüm ortağınız olmak için bize ulaşmanızı bekliyoruz.

 Lausos Palace Hotel Access Point Kurulum Evresi 

Öncelikle Access Point eski yapılanması hakkında kısa bir açıklama yapmaya gerek var diye düşünüyorum.

Lausos Palace Hotel’den 32’ye yakın airties access point çıkartıldı. Çıkartılan access point’ler hem teknolojinin hızla gelişmesinden dolayı teknik olarak eski sürüme kalması hem de tozlu raflara kaldırılması için büyük bir sebeptir. Zaten verim alınamayan bir cihaz size boşa masraf, görüntü kirliliği ve de işletme olarak günümüz teknolojisinde misafirlerinizin diğer otelleri seçmesine sebep olacaktır.

İncelemeleriniz doğrultusunda doğru kararlar vereceğinizden Safir Teknoloji olarak eminiz.

Safir Teknoloji’yi seçen Lausos Palace Hotel sonrasında yapılan işlemler hakkında ki yazı buradadır okumanızı tavsiye ederim.

  • Öncelikle teknik elemanlarımız tarafından otelde keşif yapıldı.
  • Yapılan keşif sonrasında kaliteli olduğu kadar aslında en Uygun Ürün teknik ekibimiz tarafından seçildi.
  • Hotel de kullanılacak ürün sayısı 16 Adet AUP AC LR olarak belirlendi.
  • En iyi şekilde bütün odaların kör noktaları dahil verim alabilmesi için özenle kurulum yapılacak yerler belirlendi.
  • Hotel yetkilisi ile çalışılacak en iyi saat ve gün belirlendi.

Wifi Wireless sistemlerini güçlendirmekte kullanılan ürünlerimiz

  • 16 Adet,   UNİFİ UAP-AC-LR
  • 1 Adet,     UniFi Cloud Key Controller
  • 1 Adet,     UniFi Switch 24 port – 250W

  Safir Teknoloji’nin Teknik ve Proje ekipleri sahada A’dan Z’ye; keşif, projelendirme, planlama, ekipman temini, kurulum ve satış sonrası bakım ve teknik destek hizmetlerini sunmaktadır.

Kullanım Alanları

UBNT UniFiAirmax Edgemax, ürünleri kolay kurulumu, stabil çalışması, esnek yönetim altyapısı ve rekabetçi fiyatı ile Otel, Pansiyon, Kafe, Okul, Yurt, Apart, Fabrika, Depo, Kamu veya Özel Kurumlar gibi toplu kablosuz ağ altyapılarında firmaların öncelikli tercihi arasında yer almaktadır. Ubiquiti Aynı teknik donanıma sahip diğer erişim noktalarından (Access Point) ayrılan merkezi kontrol yazılımı birlikte sunulmasıdır. UBNT Mesh gibi ürünler bu yazılım sayesinde cihazın sistem kaynaklarının çok az bir kısmı yapılandırma ve cihaz yönetimi için ayrılmıştır. Ubnt Türkiye Discovery programı sayesinde networkte bulunan cihazları tespit edebilirsiniz ve Bu sayede  vaadi edilen aktif kullanıcı sayılarına problemsiz bir şekilde ulaşılabilmektedir.

Ubnt Türkiye Son kullanıcı odaklı iç mekan kablosuz ağ altyapı projelerinde veya iç mekan kablosuz otomasyon altyapılarında yüksek performans ve stabilite hedeflenerek geliştirilmiş donanımı ve büyük çaplı kablosuz ağ altyapılarında  kolay kurulum/yönetim/bakım ihtiyaçlarınızı karşılayan, Ubnt Türkiye UniFi Access Point işletim sistemi ile bütünleşik çalışan kontrol yazılımı sayesinde esnek ve ölçeklendirilebilir bir kablosuz ağ altyapısı imkanı sunulmaktadır.

Dünya markası olmuş şirketlerin kablosuz iletişim altyapı tercihleri Safir Teknoloji’nin sunduğu güvenilir çözümlerle karşılanıyor.