Otel WiFi Çözümlerinizi Kontrol Edin

 

Geniş bir yelpazedeki konaklama Wi-Fi çözümlerimiz, konuklarınızla bağlantı kurmanız, ilave ve kişiselleştirilmiş hizmetler ile deneyimlerini geliştirmek ve geri gelmelerini sağlamak için size yetki verir.

 

Otel WiFi Çözümlerinizi Kontrol Edin

Küçük

Küçük otellerde ve pansiyonlarda, kompakt özellik bakımından zengin bir çözüm genellikle en iyi şekilde uyumluluk sağlar. Özellikle de sınırlı alanınız olduğunda ve nispeten basit bir ağ alt yapısına sahip olduğunuzda sağlar. Ubnt Türkiye hepsi bir arada bağlantı noktası geçidi akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar vb. Wi-Fi bağlantı noktası kimlik doğrulama ve faturalandırma hizmeti gibi mobil cihazlar için WLAN vasıtasıyla temel İnternet erişimi sağlar. En iyi otel Wi-Fi çözümünüzü bulun. Basit yapılandırma aracımızı deneyin.

Orta

IP tabanlı video akışının gerçek zamanlı iletimini sağlamak için sesli iletişim ve IPTV, sesli kimlikler ve dijital işaret gibi diğer çoklu ortam uygulamaları zorlu ancak orta ölçekli otellerde gereklidir. Bu ihtiyaçları gidermek için Ubnt Türkiye unifi çözümleri size konuklarınızın talep ettiği yüksek bant genişliği olan uygulamaları kullanmak için performans ve dayanıklılık sunan ölçeklendirilebilir bir altyapı sunar. En iyi otel Wi-Fi çözümünüzü bulun. Basit yapılandırma aracımızı deneyin.

Geniş

Sosyal tesisleri veya otelleri ziyaret eden konuklar yüksek kalitede hizmet ve kendilerini evlerinde hissettirecek konaklama beklerler. Her zaman, her yerde kablosuz ağ hizmetleri müşterinin tatminini ve bağlılığını taçlandıran önemli bir bölümdür. Ek olarak, müşteriler çok daha yüksek İnternet bağlantısı talep eden çok daha karışık uygulamalar kullanmaktadır. Ubnt Türkiye ile En iyi otel Wi-Fi çözümünüzü bulun. Basit yapılandırma aracımızı deneyin.