UBNT

UBNT Networks olarakta adlandırılan Ubiquiti, 2011 yılında Silikon Vadisi’nde kuruldu. Ubnt Türkiye, kablosuz network cihazları üreten bir ABD markasıdır..

UBNT Markasının kurucusu Robert J. Pera’dır. Pera, dijital iletişim ve devre tasarımcılığı bölümünde uzmanlaşmış olan bir elektrik mühendisidir. Apple Inc. Firması ile ilk iş deneyimine başlayan Pera, telefon ve Wİ-Fİ ulaşımı olmayan alanlarda erişimi kolaylaştırmak, cihazların iletişim ağını güçlendirmek ve arttırmak amaçlı FCC altında çalışmalar yapmıştır.

Steve Jobs ile yaşamış olduğu deneyim Pera’ya yeni bir ufuk açtı ve düşük maliyetli, yüksek performanslı Wİ-Fİ modüller geliştirmeye karar verdi. UBNT’nin temelleri bu fikir ile 2005 yılında atıldı.

Amaç, kırsal alanlara Wİ-Fİ teknolojisini kablosuz erişim alt yapıları ile ulaştırabilmek idi. Indoor (iç mekan) ürünlerde ise UNIFI ürünü kesinlikle dizayn ve performans olarak eşsiz özelliklere sahiptir. Buna karşın fiyatı benzer ürünlere oranla çok uygundur.Ubnt Türkiye

UBNT

Şu an dünyanın birçok noktasında kullanılan UBNT markası, noktadan noktaya (point to point), aktarımdan noktadan çok noktaya (point to multi-point) aktarıma, noktalar arasında ağ donanımlarının haberleştirilmesinden IP telefonların kablosuz haberleşmesine, güvenlik kameralarının kablosuz olarak toplanmasından bu verilerin uzak mesafelere aktarılmasına kadar birçok konuda kendisini kanıtlamış bir markadır. Ubnt Türkiye markası altında, kısa mesafeden (100m) uzun mesafeye (100 km), megabit hızdan gigabit hıza kadar her amaç için farklı kullanıma açık ürünler bulunmaktadır.

Kablosuz Ağ Kurulumu (ağ ürünleri) yanı sıra IP kamera, ağ anahtarları vb. ürünleri ile de yaygınlaşan UBNT markası, tüm dünyada ekonomik ürün gamı ile büyük bir yaygınlığa ulaşmıştır. Ubnt Türkiye ürün ailesi içerisinde oluşan Unifi markası bilinirlik algısına büyük katkı sağlamıştır.

UBNT

Ubnt Türkiye

Kablosuz iletişim teknolojileri denildiğinde akla ilk gelen firmalar arasında yer almaktadır. Firmamız Ubiquiti (UBNT) Network Türkiye Distribütörü olarak ürünlerinin kurulumunu, teknik desteğini ve satışını yapmaktadır. Kablosuz veri haberleşmesi konusunda uzman olan Ubiquiti yakın-uzak mesafe kablosuz Wi-Fi sorunlarınızı profesyonel bir şekilde çözmekteyiz.

Ubnt Türkiye ÜRÜN AİLESİ

Noktadan Noktaya Fiber Bağlantı!

Ubnt Networks, Airfiber, diğer ürünlerin tamamı mühendisler tarafından tasarlanıp üretilmektedir. Dünya genelinde kendi ürün gamında en yüksek satış hacmine sahiptir ve yüksek AR-GE yatırımları ile sürekli ürün geliştirme çalışmaları devam etmektedir.

  • 100km.’ye kadar farklı mesafe erişim ihtiyaçlarına göre kullanılabilecek ürün çeşitliliği,
  • tasarım ve teknolojiyi entegre etmesi,
  • rakip teknolojilerden ileride ve yenilikçi olması,
  • fiyat-performans karşılaştırmasında rakip teknolojilerden avantajlı olması ürünlerin başlıca özellikleridir.

İç Ortam ve Dış Unifi Access Point Ürünleri

Ubnt Türkiye Unifi ailesi ürünler genellikle Oteller, Cafeler, Restoranlar, Barlar, Kampüs ve Hotel Wi-Fi çözümleri gibi alanlarda kullanılıyor. Gelişen AC teknolojisi cihazlar artık gelişmiş bir Access Point cihazına ihtiyaç duyuyor bu nedenle UBNT mühendislerinin ürettiği Unifi Ac modeli 802.11ac, Bant genişliği  2.4 Ghz – 5 Ghz , Çekim mesafesi 123 metre ve 183 metre , bağlantı hızı  300 Mbps  ile 1700 Mbps arası bir performans sağlamaktadır.

Kablosuz Veri Aktarımı İçin En İdeal Çözüm

Kablosuz Veri Aktarımı geniş alanlara yayılmış otomasyon projelerinde büyük kolaylıklar getirmektedir.

Arazinin kablo hattı çekmeye elverişli olmaması veya mesafelerin çok uzun olmasından dolayı kablo çekmenin maliyetlerinin ve süresinin yüksek olmasından dolayı uzak mesafelerde kablosuz veri aktarımı yapabilen UBNT ürünleri kullanılmaktadır.

Kablosuz Teknoloji Hizmetleri, Geniş Alan Kablosuz Ağ ürünlerinde  Teknolojileri güncel ve gelecek gelişmeleri yakından takip edip hayata geçirmekte büyük rol üstlenmektedir. Tecrübeli teknik kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımız , kaliteli çözüm ortaklarımızla, Kablosuz Ağ konusunda çözümler sunmaktayız.

You need to install and activate the WooCommerce Shop Plugin to display WooCommerce Products